High Quality w Koronowie

Poniedziałek, 17. Grudzień 2018 09:27


dsc-0450-11

Drużyna High Quality Volley Bydgoszcz okazała się triumfatorem drugiej edycji turnieju siatkówki Koronowo Volley Cup, która miała miejsce w ostatnią sobotę (15 grudnia) w hali sportowo-widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koronowie.

Przed rokiem, w pierwszej edycji turnieju, wzięło udział czternaście zespołów. Triumfowało Stowarzyszenie Sympatyków Siatkówki z Bydgoszczy. Tym razem do rywalizacji w turnieju przystąpiło siedemnaście ekip z województwa kujawsko-pomorskiego. Jedna, mimo zgłoszenia do turnieju, nie dojechała na miejsce. W spotkaniach grupowych nie można było sobie pozwolić na błąd i już jedna porażka eliminowała z dalszego udziału w turnieju. dsc-0456-11

Po drugim etapie rywalizacji, jedyną drużyną bez przegranej był zespół Jagódek Bydgoszcz, który urósł do miana faworyta turnieju. W półfinale Jagódki, po zaciętym meczu, wygrały z Pułkiem Chemicznym Brodnica. W finale przyszło im się zmierzyć z drużyną High Quality Volley Bydgoszcz, z którym zwyciężyły w dwóch setach w drugiej fazie turnieju. Role się jednak odwróciły i w meczu o pierwsze miejsce Jagódki musiały uznać wyższość drugiej ekipy z Bydgoszczy. W małym finale Pułk Chemiczny Brodnica pokonał SP Media Sępólno Krajeńskie.

Zawodnicy drużyn sklasyfikowanych na trzech pierwszych miejscach otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Natomiast wszyscy uczestnicy turnieju, sędziowie i wolontariusze (ponad 150 osób) mieli zagwarantowane darmowe obiady. Organizatorami turnieju były kluby KS Koronowo i Spartakus Koronowo, które dziękują Partnerowi wydarzenia, którym był Totalizator Sportowy S.A. – właściciel marki LOTTO.

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1.       1. High Quality Volley Bydgoszcz

2.       2. Jagódki Bydgoszcz

3.       3. Pułk Chemiczny Brodnica

4.       4. SP Media Sępólno Krajeńskie

5.       5. Polot Kijewo Królewskie

6.       6. Atomowe Byki Nakło

 


Czytany: 1177 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW