Turniej Noworoczny w mini piłce siatkowej dziewcząt

Środa, 09. Styczeń 2019 08:29

dsc08595_1W minioną niedzielę (6 stycznia2019) KS Spartakus Koronowo był organizatorem Noworocznego Turnieju mini piłki siatkowej dziewcząt w kategorii dwójek i trójek. W zawodach wzięły udział następujące reprezentacje: KS Pałac Bydgoszcz, KS Stal Grudziądz, SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski, SP Legbąd, UKS Culmen Chełmno, Unitas Tuchola, WTS Włocławek, UKS Włocławek, MUKS Spartakus Lniano i oczywiście gospodynie. Łącznie w turnieju zagrało ok. 100 dziewczynek.

 

W kategorii dwójek do rywalizacji stanęło 28 zespołów. Każdy zespół w rozegrał łącznie 12 meczy, a wszystkie zespoły łącznie  zagrały aż 168 spotkań. Najlepszy zespół z Koronowa zakończył turniej na 5 miejscu, a miejsca na podium zajęły :

1.       Pałac Bydgoszcz I

2.       MUKS Spartakus Lniano II

3.       Stal Grudziądz V

 

Do rywalizacji z kategorii trójek zgłosiło się 16 zespołów. Zespół Spartakusa Koronowo I zajął dobre 6 miejsce. Miejsca na podium w tej kategorii zajęły:

1.       MUKS Spartakus Lniano

2.       STAL Grudziądz

3.       Pałac Bydgoszcz 1

 

Takie turnieje są przede wszystkim przygotowaniem do docelowej imprezy jaką jest ogólnopolski turniej mini siatkówki KINDER+Sport. Dlatego ważne jest, żeby przede wszystkim dziewczęta miały możliwość grania z innymi klubami i zbierały cały czas cenne doświadczenie, a przy okazji dobrze się bawiły.  

    
Czytany: 1047 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW