XXVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wtorek, 15. Styczeń 2019 08:32

  Kwadrat-tlo-sztabyPo raz kolejny w hali sportowo-widowiskowej odbył się finał WOŚP. Od ran na ulicach mogliśmy zobaczyć rowerzystów, którzy zorganizowali rajd „policz się z cukrzycą”. Na scenie po oficjalnym rozpoczęciu wielkiego finału mogliśmy zobaczyć i usłyszeć między innymi:  Black Hawk, Projekt Pandora, Hekses, Sielska oraz grupa teatralna PAPA-YA. W przerwach nie mogło zabraknąć oczywiście licytacji „Kto da więcej?”. Oprócz występów artystycznych można było liczyć na smaczne wypieki przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich oraz Sołectwa Bytkowice.

Jedną z najciekawszych atrakcji podczas trwania 27 finału WOŚP była Moto-orkiestra. Dzięki LKT "Wyczół" Gościeradz i Surowiec Rally Team każdy za symboliczną kwotę wrzuconą do puszki mógł wraz przejechać się sportowym autem oczywiście w roli pasażera. Kierowca rajdowy na krótkim odcinku trasy pokazywał swoje wspaniałe umiejętności. Oprócz samochodów na trasie mogliśmy podziwiać również korowód zabytkowych samochodów takich jak: maluch, polonez, mustang, żuk trabant itp.

Na tą chwilę koronowski sztab uzbierał ponad 50 tys. Złotych nie jest to jednak ostateczna kwota.

   

Komentarze użytkowników  
 


Dodaj swój komentarz
Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę się zalogować lub zarejestrować w serwisie.

Brak komentarzymXcomment 1.0.9 © 2007-2020 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW