KS Spartakus Koronowo zwycięża w 3 Jesiennym Turnieju

Środa, 27. Listopad 2019 13:26

Już po raz 3 KS Spartakus Koronowo zorganizował TURNIEJ JESIENNY dla mieszkańców gminy Koronowo. W turnieju wzięło udział 10 drużyn, które na co dzień spotykają się aby amatorsko pograć w siatkówkę. W sobotę 23-listopada na hali MGOSiR do walki stanęły zespoły:  OW POLONEZ, Urząd Miejski,  Sąsiedzi, Zakład Karny, uczniowie ZSZ im. Gen. S. Maczka w Koronowie, Bytkowice, Wtelno, Bobiki, HI-Tec,  no i gospodarze KS Spartakus. Warunkiem przystąpienia do zawodów było posiadanie wśród zawodników minimum jednej kobiety.

Wszystkie zespoły zostały podzielone na dwie grupy, z których dwa pierwsze miejsca awansowały do półfinałów i następnie walczyły o miejsca na podium. Mecze rozgrywane były do dwóch zwycięskich setów.

Najmocniejsi w obu grupach okazali się zawodnicy OW Polonez, Bobiki,  Zakład Karny oraz reprezentacja KS Spartakus. Wszystkie mecze były zacięte i pełne emocji siatkarskich, ale do walki o pierwsze miejsce na podium mogły stanąć tylko dwa teamy. Lepsi okazali się zawodnicy z OW POLONEZ i gospodarze turnieju czyli Spartakus. Mecze finałowe mają to do siebie, iż  mimo tego, że wszyscy mają już za sobą kilka ciężkich meczy od rana to na ten ostatni dostają dodatkową moc. Wszyscy więc stanęli wyjątkowo zmotywowani do tego ostatniego najważniejszego spotkania i walczyli widowiskowo i zacięcie. W walce o 3 miejsce lepsi okazali się reprezentanci Zakładu Karnego w Koronowie. Z walki o wygraną w turnieju zwycięsko wyszli gospodarze całej imprezy, czyli KS Spartakus, którzy zagrali w składzie:

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki poczęstunek do kawy i ciepłą jak zawsze smaczną grochówkę,  a najlepsze 3 zespoły puchary i nagrody niespodzianki z rąk prezes klubu Agnieszki Liegmann i vice-prezesa Adriana Bylickiego.

 Zawody rozegrano dzięki wsparciu z dotacji Gminy Koronowo.

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

1.       KS Spartakus Koronowo

2.       OW Polonez

3.       Zakład Karny w Koronowie

KS Spartakus, którzy zagrali w składzie: Agnieszka Karbowska, Adrian Bylicki, Przemysław Chrapkowski, Sebastian Gaura, Marek Gliszczyński, Robert Jakielski, Robert Kortas, Przemysław Lasota.

Organizatorzy turnieju chcą jeszcze podziękować panu ADAMOWI JEŻEWSKIEMU - właścicielowi firmy ADBUD F.U.H. Adam Jeżewski za ufundowanie wody dla wszystkich uczestników turnieju, oraz Gminie Koronowo za zestawy witaminowe dla zawodników.

Czytany: 2101 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW