Grali dla dzieci z onkologii

Wtorek, 03. Grudzień 2019 08:12

78971055_435251694083349_2786797694742429696_o  1 grudnia w koronowskiej hali sportowo-widowiskowej odbył się Charytatywny Turniej Samorządowców Powiatu Bydgoskiego w halową piłkę nożną. Celem tej imprezy była zbiórka środków finansowych na wyposażenie pralni w oddziale onkologii dziecięcej w Szpitalu im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Oprócz rozgrywanych meczy na wszystkich uczestników czekały losy z nagrodami, licytacje, domowe wypieki, kącik plastyczny, gry i zabawy dla najmłodszych i wiele innych atrakcji.

Do turnieju przystąpiło 6 zespołów:  Gmina Koronowo, Gmina Dobrcz, Urząd Miasta Bydgoszczy, OKSM, Studio Mardo oraz AKOMP. Najpierw zostały rozegrane mecze w grupach.

Grupa A

Gmina Koronowo

Gmina Dobrcz

Urząd Miasta Bydgoszczy

 

Grupa B

OKSM

AKOMP

STUDIO MARDO

 

Najlepsze zespoły z grup zagrały w meczu finałowym, drugie zespoły o 3 miejsce i ostatnie o 5 miejsce. Najlepszą drużyną całego turnieju okazało się STUDIO MARDO, które finale rozgromiło Gminę Dobrcz 9:2. W pojedynku o trzecie miejsce spotkały się: Urząd Miasta Bydgoszczy oraz AKOMP i to właśnie AKOMP wygrał mecz 5:1. 

 

Klasyfikacja końcowa:

1.       Studio Mardo

2.       Gmina Dobrcz

3.       AKOMP

4.       Urząd Miasta Bydgoszczy

5.       Gmina Koronowo

6.       OKSM

 

Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Jakub Kulpa (Studio Mardo), a najlepszym bramkarzem Marcin Krychowski (AKOMP). Puchary oraz statuetki dla zwycięzców ufundowała firma STUDIO MARDO.  Ponadto każda drużyna otrzymała prace plastyczne wykonane przez małych pacjentów onkologii. Nagrody dla zwycięzców wręczali: Burmistrz Koronowa Pan Patryk Mikołajewski, Pani Violetta Górska – Prezes Stowarzyszenia Łatwo Pomoagać oraz Dyrektor MGOSiR w Koronowie Pan Maciej Makowski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy wsparli nasza akcję.

Łączna kwota jaką udało nam się zebrać w tym dniu to 7 982,75 zł

Organizatorami tego wydarzenia byli: Gmina Koronowo, Stowarzyszenie Łatwo Pomagać oraz MGOSiR w Koronowie.

 

Wyniki

Zdjęcia

 

   

Komentarze użytkowników  
 


Dodaj swój komentarz
Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę się zalogować lub zarejestrować w serwisie.

Brak komentarzymXcomment 1.0.9 © 2007-2023 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW