Park rekreacji

Poniedziałek, 30. Marzec 2009 09:05

 

imprezy_sportowe_663.jpgZ inicjatywy władz miejskich, w sąsiedztwie hali powstał kolejny obiekt sportowy. Zestaw urządzeń służących do rozwijania tężyzny fizycznej ma służyć mieszkańcom naszego miasta.
Park rekreacji, bo taką nazwę nosi ten obiekt powstał z myślą o dorosłych mieszkańcach naszej miejscowości. Stosując się do zaleceń producenta można wykonać szereg ćwiczeń, przy których obciążeniem jest ciężar własnego ciała.

 

 

Park rekreacyjny składa się z 11 elementów, są to między innymi: winda- wzmacnia plecy i klatkę piersiową, łyżwy- wzmacniają mięśnie nóg, czy narty- poprawiające ogólną sprawność. Urządzenia te zainstalowane są na terenie otwartym, ogólnodostępnym, można z nich korzystać bezpłatnie. To przedsięwzięcie poszerza bazę sportowo- rekreacyjną naszego miasta. Miejmy nadzieję, że urządzenia te będą użytkowane zgodnie z ich przeznaczeniem i długo będą służyły naszym mieszkańcom.   imprezy_sportowe_03.jpg                                                

 
 

dodał Jerzy Jasionowicz

   

Komentarze użytkowników  
 


Dodaj swój komentarz
Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę się zalogować lub zarejestrować w serwisie.

Brak komentarzymXcomment 1.0.9 © 2007-2020 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW