Victoria Koronowo- TKP Toruń

Poniedziałek, 30. Marzec 2009 09:13

victoria-tkp_toru01.jpgW minioną sobotę odbył się kolejny mecz II-ligowej Victorii. Kibice z regionu "ostrzyli zęby" na to derbowe spotkanie, które miało przynieść dużo emocji. Generalnie nalezy stwierdzić, że mecz spełnił założenia przypisane tej dyscyplinie sportu. Padło sześc bramek, jednak większym łupem mogli pochwalić się przyjezdni.

 

 Szczególnie pierwsza część spotkania odbywała się pod zdecydowaną dominacją gości. Grali zdecydowanie i konsekwentnie w obronie, nie pozwalali rozwinąć skrzydeł gospodarzom, którzy szybko tracili piłkę, często grali nie dokłanie, czego efektem był brak sytuacji podbramkowych. Elana natomiast szybko obięła prowa- dzenie, a do szatni zawodnicy z Torunia schodzili mając na swoim koncie aż trzy bramki. W drugiej części spotkania zawodnicy Victorii zaczęli składniej konstruować akcje, jednak zdołali strzelić tylko jedną bramkę i cały mecz zakończył się prze-graną zawodników gospodarzy 2:4. Niestety po tej porażce drużyna z Koronowa spadła na ostatnie miejsce w tabeli, a strata do drużyn walczących o utrzymanie się powiększyła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dodał Jerzy Jasionowicz

   

Komentarze użytkowników  
 


Dodaj swój komentarz
Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę się zalogować lub zarejestrować w serwisie.

Brak komentarzymXcomment 1.0.9 © 2007-2020 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW