Korona Koronowo- Lubinianka Lubień Kujawski

Poniedziałek, 30. Marzec 2009 09:48

Korona Koronowo rozegrała kolejne spotkanie w III lidze piłki ręcznej. Tym razem koronowscy szczypiorniści gościli zespół z Lubienia Kujawskiego. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy, jednak początek spotkania tego wcale nie zapowiadał, wprawdzie to miejscowi "otworzyli" wyniki, szybko zdobywając dwie bramki, jednak goście szybko zniwelowali tę stratę i doprowadzili do stanu 7:2.

Pierwsza część meczu zakończyła się minimalnym prowadzeniem gospodarzy 14:12, a festiwal strzelecki rozpoczął się w drugiej połowie, kiedy to gospodarze wyszli na zdecydowanie prowadzenie, którego nie oddali do końca. Ostatecznie wynik meczu brzmiał 34-25, a zawod- nikami którzy zdobyli najwięcej bramek byli Marcin Kowalik- autor 12 bramek i Maciej Oczkowski- 10. Doskonałą partię rozegrał też bram- karz Jarosław Górkiewicz. W tym miejscu warto podkreślić fantastyczny doping licznie zgromadzonej publiczności.

W przerwie spotkania zgromadzeni widzowie obejrzeli występ Agaty Czerkawskiej, która w 2008 roku wywalczyła Wicemistrzostwo Świata w kategorii fitnesu sportowego do lat 21, oraz Sylwii Kaczmarek której największym sukcesem jest zajęcie III miejsca na Mistrzostwach Świata w kategorii fitnesu sportowego do lat 16 i III miejsca w kategorii model fitness.