Lato 2017' na obiektach MGOSiR

Środa, 21. Czerwiec 2017 09:49

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, wielu z nas plauje "turystyczne wojaże" podczas przerw urlopowych. Jednak znaczący odsetek mieszkańców, a do tego przebywajacy w regionie goście bedą spędzali wolny od pracy i zajęć szkolnych czas w oparciu o miejscwe atrakcje.
Koronowski ośrodek sportu zaprasza do regularnego odwiedzania obiektów będących w naszej administracji i aktywności w nich. Taki właśnie cel postawiły sobie organizacje sportowe, które tego lata bedą "szlifowały formę" podczas obozów sportowych. Do Koronowa zjadą kluby z Bydgoszczy, Głowna, Krakowa, Radzymina, Warszawy i Wrocławia.
Wakacyjna przerwa to także okres akcji półkolonijnych, nie inaczej będzie w tym sezonie. Zaplanowane zostały dwa turnusy: lipcowy i sierpniowy, a w zajęciach o tematyce ruchowej udział weźmie łącznie 60 dzieci.
W końcu lato to także czas różnego rodzaju imprez, których szczegóły bedziemy przedstawiać na bieżąco. Dzisiaj możemy już jednak zaprosić Państwa, chcących wziąć udział w IX Turnieju Siatkówki Pażowej Polonez Cup 2017', jaki odbędzie się 29 lipca.
dodał J. Jasionowicz
Czytany: 682 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW