Pomarańcza Fit wśród głównych atrakcji półkolonii

Czwartek, 17. Sierpień 2017 12:29

Podczas drugiego turnusu półkolonii jednym z głównych elementów aktywnosci były skoki. Tą formę ruchu dzieci uprawiały podczas zajęć w klubie Pomarańcza Fit. Przy użyciu trampolin każdy z "kolonistów" mógł wykonać całą masę skocznościowych ćwiczeń.

Skoki to był również temat przewodni podczas wizyty w bydgoskim Park17, gdzie zajęcia podobnie jak w Pomarańcza Fit poprowadzili wyspecjalizowani instruktorzy. W końcu "skoki" dominowały podczas pobytu w Zajeździe Fojutowo.

 

Pozostałe dni przebiegały w atmosferze zajęć z zakresu gier i zabaw ruchowych, które odbywały się w hali sportowej, korcie tenisowym, kompleksie "Orlik" orazstadionie piłkarskim. Odbył się także dzień sportów walik prowadzony przez Panią Paulinę Kontną, medalistkę Mistrzostw Polski w Zapasach, która prowadziła jedną z grup podczas kolonijnego turnusu.
Na koniec nastąpiło podsumowanie akcji oraz wręczenie upominków uczestnikom półkolonii, których organizatorem był MGOSiR Koronowo. Prowadzącymi grupy była wcześniej wspomniana Paulina Kontna oraz Marika Jaworska.
Fotorelację z II turnusu półkolonii sportowych mozna zobaczyć TUTAJ.
dodał J. Jasionowicz
Czytany: 564 raz(y) Brak komentarzy CZYTAJ WIĘCEJ
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW