Pokazowy trening Pałacu Bydgoszcz podczas Kayakmanii

Piątek, 08. Wrzesień 2017 13:42

W weekend 15 -17 września naszym miastem zawładną miłośnicy rekreacji wodnej. Międzynarodowy Dzień Kajakarza „Kayakmania – Koronowo2017”, bo o tym wydarzeniu jest mowa, zrzesza zawodowców, pasjonatów  i amatorów kajakowania z całej Polski.

Podczas trwania zawodów, na plaży organizatorzy zaplanowali szereg imprez towarzyszących dla wszystkich chętnych, którzy w tych dniach zamierzają wybrac się do Pieczysk. Jednym z wydarzeń towarzyszących Kayakmanii będzie otwarty trening siatkarski seniorek Pałacu Bydgoszcz. „Pałacanki” rozpoczęły właśnie rozgrywki nowego sezonu zwycięstwem w prestizowym turnieju „Poznań Cup”.

 

Otwarty trening siatkarek będzie wspaniałą okazją do poznania drużyny, podziwiania walorów gry w piłkę siatkową no i oczywiście do spróbowania swoich sił w tej dyscyplinie. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy 16 września na plażę w Pieczyskach, początek treningu o godz. 15:00 !!!

dodał J. Jasionowicz

   

Komentarze użytkowników  
 


Dodaj swój komentarz
Tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę się zalogować lub zarejestrować w serwisie.

Brak komentarzymXcomment 1.0.9 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 

 

Copyright © MGOSiR Koronowo. Design: Projektowanie stron www | Studio WWW