RH+ lepszy od Pit Bull …tylko do przerwy

Wtorek, 09. Styczeń 2018 08:30

W VI kolejce doszło do bezpośredniego pojedynku zespołów zajmujących pierwsze dwie lokaty w KLHPN, jakimi są Pit Bull oraz RH+. Spotkanie zapowiadało się emocjonująco dla obu zespołów i takie też było. Read More

Co rusz to pod jedną, jak i drugą bramka zawodnicy szukali kolejnych sytuacji strzeleckich, co do przerwy udało się sfinalizować tylko drużynie RH+ i to ona cieszyła się z jednobramkowego prowadzenia. Po zmianie stron gracze Pit Bulla za wszelką cenę dążyli do zmiany rezultatu, co udało im się po kilku minutach. Co prawda RH+ zawodnik  szybko zdobył kolejną bramkę, jednak to było wszystko co tego dnia mógł zrobić ten zespół. Kolejne gole były już tylko autorstwem Pit Bulla, który ostatecznie zwyciężył 5:2.

Podczas tej kolejki doszło niestety do nieprzyjemnego incydentu, którym było naruszenie nietykalności sędziego przez Adama Kolmajera, zawodnika drużyny Metkor. Zgodnie z przepisami PZPN arbiter zakończył mecz po tym zdarzeniu, a zespół Metkor został ukarany walkowerem. Warto zaznaczyć, że sytuacja ta miała miejsce na kilka minut przed końcem meczu, gdy zespół ten prowadził z ekipą Karmex 6:3 //!!!/.